Важливо

За що клієнт платить агентству нерухомості?

6e77cd6e2f31ec87d604f01ecbb3b82a
На ринку послуг завжди були і є складності в розумінні об’єму, якості та оплати послуг. Найбільш гостро це стосується тих видів послуг, які носять в собі інформаційно-консультаційний та представницький характер, якою власне є ріелторська послуга, яку надає кваліфікований колектив агентства нерухомості. Чому виникають певні непорозуміння, а іноді й критичне сприйняття саме таких видів послуг? Річ в тому, що більшість роботи з надання послуги клієнту лишається «поза кадром», споживач її не бачить, не відчуває, часто навіть не усвідомлює насправді, який обсяг часових, трудових та фінансових зусиль затрачається на реалізацію його замовлення.
Наочно, напевно, це можна порівняти з послугами з водопостачання населення. З одного боку це вода звичайного міського водоканалу, а з іншого доставка високоякісної, очищеної, насиченої киснем води додому з глибинних джерел постачальниками питної води. Споживач не завжди може оцінити різницю на смак, він не робить аналіз зразків по складу води, не знає скільки зусиль затрачено в одному та іншому випадку. Те, що він може осягнути, так це те, що і те і інше – вода, але за різною ціною, бо володіє зовсім різними якостями… більшість учасників у ланцюжку надання послуги водопостачання ніколи не зустрінуться з кінцевим споживачем.
Дуже схожа картина, коли ви, як людина, яка має потребу вирішити якесь питання з нерухомістю, довіряєте цю справу професійному колективу агентства нерухомості. На вас та представництво ваших інтересів працює штат працівників, з більшістю з яких ви, швидше всього, ніколи не зустрінетесь і навіть не здогадуватиметесь про їх участь в процесі, бо на передовій бере участь в переговорах ріелтор. Насправді ж якісна ріелторська послуга включає залучення багатьох вузькоспеціалізованих кадрів. На стадії передпродажної підготовки це прибиральник, фотограф, юрист, оцінювач, маркетолог та інші, а далі власне професійний продажник та переговорщик (ріелтор), адмінперсонал для онлайн та офлайн просування нерухомості, нотаріус, консультанти з супутніх питань, аналітики та інші. Звідси, у відповідності до якості та залученості в процес великої кількості людей та матеріальних ресурсів для вигідної реалізації об’єкту й випливає висока виправдана собівартість такої послуги.
Керуючись 12-річним досвідом роботи на ринку нерухомості, готова стверджувати, що найнявши професійний та високоморальний штат агентства нерухомості з метою задоволення своїх потреб на ринку нерухомості ви залишитесь в фінансовому, емоційному та моральному виграші. Довіряйте свої справи достойним, керуючись двома основними критеріями для відбору: моральні цінності та професійні навики. Причому, в такому ж порядку, як ці критерії зазначені вище! )) ©

×
Замовити зворотній дзвінок