Як вигідно придбати нерухомість в Рівному

мрія

Ви довго мріяли про власну нерухомість і ось настала довгоочікувана мить і … Ваші можливості співпадають з Вашою мрією! Тому мрія переходить в конкретну ціль, таку як:

 • купити квартиру в Рівному
 • купити будинок в Рівному
 • обміняти квартиру з доплатою на більшу по площі

З чого почати?!! ….. Здавалося б, логічно почати з введення запитів в Google типу “куплю квартиру 1 кімнатну в Рівному” або “куплю 2-кімнатну квартиру в Рівному” чи “куплю будинок Рівне”. Але, будьте обережні! Мудро буде, насправді, проаналізувати базову інформацію з порталів по цінах та видах нерухомості, але вона буде зі значною похибкою від реальних цін пропозицій та вартості угод на ринку. Головне утриматись від дзвінків всім підряд зі шпальт газет та онлайн-ресурсів!!! Хоча…, якщо Вам сумно живеться і Ви заскучили за шквалом дзвінків, зробіть це!

Якщо ж Ваша мета інша на ринку нерухомості Рівного, тоді варто почати з пошуку компетентного професіонала своєї справи (особистого ріелтора). Це вже його “клопотом” буде:

 • грамотно проконсультувати Вас по цінах, плануваннях, оподаткуванню, тенденціях на ринку, порядку розрахунків, етапах угоди, безпеці в операціях з нерухомістю, базових юридичних питаннях переоформлення права власності, тощо;
 • дізнатись Ваші побажання щодо майбутньої покупки;
 • підібрати ВСІ об’єкти на ринку, що продаються в даний час і підпадають під озвучені Вами вимоги;
 • домовитись в зручний для Вас час про перегляд КОЖНОГО з цих об’єктів;
 • представляти компетентно Ваші інтереси в переговорах щодо ціни та інших істотних умов майбутньої угоди;
 • максимально відгородити Вас та Ваших рідних від зайвих клопотів і крадіїв часу у вигляді неочікуваних телефонних дзвінків, тиску переговорів, хамства неадекватних “представників” ринку нерухомості;
 • залучити штатного юриста агентства нерухомості до ретельної перевірки правовстановлюючих документів на нерухомість, яку Ви бажаєте придбати, та дослідження історії переходу права власності по цьому об’єкту;
 • залучити сертифікованого експерта для оцінки ринкової вартості квартири чи будинку;
 • забезпечити підписання всіх необхідних договірних документів і т.д.

Залишається ключове запитання: Як знайти порядного та компетентного ріелтора, який відпрацює подвійно свою комісійну винагороду і якого Ви захочете порекомендувати своїм знайомим?

Отже, типові ознаки САМЕ ЙОГО:

 1. Працює в агентстві нерухомості, яке являє собою не лише назву, озвучену по телефону, а конкретний рік заснування та адресу розташування (звісно не в квартирі).
 2. Досвід роботи на ринку більше 3-х років.
 3. Привітно та компетентно спілкується.
 4. Виконує свої обіцянки, передзвонює вчасно.
 5. Може надати, на вимогу, документи (сертифікати, свідоцтва), що підтверджують підвищення кваліфікації по фаху.
 6. Надає правдиву інформацію по об’єктах і достовірно консультує з інших питань.
 7. Є освіченою, порядною, зібраною, привітною та високоморальною особистістю.
 8. Ви в його компанії почуваєтесь комфортно та невимушено.

Тому, підсумовуючи… Доцільно призначити зустріч з декількома представниками професії і просто уважно спостерігати і порівняти… А тоді зробити вибір на користь ОДНОГО, який і стане Вашим особистим ріелтором на довгі роки!

 

 

 

×
Замовити зворотній дзвінок