Відгуки клієнтів

Я, шукав квартиру на Ювілейному. Звернувся в агентство Нард, де мені допомогли з купівлею квартири, дуже задоволений.
Левченко Андрійбудівельник
Ми звернулися до агентства Нард за рекомендацією родичів у зв'язку з пошуком квартири з метою придбання. З нами співпрацювала агент нерухомості Зоряна. Упевнившись у словах знайомих, тепер з власного досвіду можу на 100% заявити, що як Ваш працівник, так і агентство загалом: відповідальні, чесні, сумлінні, кваліфіковані та завжди йдуть на зустріч. Ми співпрацювали близько трьох місяців нам було запропоновано лише ті квартири, які суто підходили під наші вимоги та побажання. Зоряна допомагала та підказувала у виборі, і завдяки Вашій допомозі ми отримали навіть більше, чим очікували.
Тепер із вдячністю і великим задоволенням у нашій співпраці, особисто буду рекомендувати Ваше агентство, адже купівля квартири це досить серйозний крок, і я безмежно рада, що Ви нам допомогли.
Успіхів, професійного зросту та вдячних клієнтів.
Борух Ольга

Виникла потреба продати квартиру, тому я звернулася в Агентство нерухомості Нард безпосередньо до, Богдани Бондарук, можу сказати, що я задоволена співпрацею, отримала професійну допомогу, раджу звертатися.
Марія Воронцовамама в декреті

В своєму прагненні придбати власне житло знайомі порадили ріелтора Зоряну, яка за короткий час підібрала можливі варіанти в необхідному районі міста та досить професійно провела огляд пропонованих квартир. І буквально вже на п'ятому варіанті ми підібрали бажану квартиру. Далі досить швидко, зі знанням своєї роботи, високим професіоналізмом і відповідальністю було проведено переоформлення права власності. Щиро дякуємо професіоналам своєї справи агентства нерухомості НАРД, і зокрема Зорянці, за здійснення нашої мрії!!!! І радимо всім, хто бажає купити чи продати нерухомість звертатися - не прогадаєте!
Ігор Хомуйлопожежник
Агентство Нард рекомендуємо. Тут працюють справжні професіонали своєї справи. Дуже відповідальне ставлення до клієнта та врахуння його побажань. Команда професіоналів, які чують людей.
Iurii Targoniiспортсмен
Ми дуже задоволені роботою АН НАРД. Нам за короткий термін знайшли хорошу квартиру і покупців на нашу однокімнатну квартиру. Совісний, працелюбний і саме головне чесний колектив - велика рідкість у наш час. Дякую Вам!
Юлія Бобрикфармацевт
Хочу поділитися враженнями про роботу АН НАРД. Ріелтор Олександр двічі допоміг моїй родині. У найкоротші строки було продано дві квартири. Всі вимоги були дотримані. Робота виконана оперативно,без нашої присутності. Ріелтор мав ключі і все проводив самостійно(оцінка, оглядини, зйомка, підготовка документів). ДОВІРА 100%, ПРОФЕСІОНАЛІЗМ 100%, ПОРЯДНІСТЬ 100%, а також море позитиву від спілкування.
Дякую за співпрацю!
Успіхів у роботі і побільше вдячних клієнтів!!!!!
Дуже вдячна агентству нерухомості Нард, зокрема Бондарук Богдані, за допомогу в придбанні квартири!
Богдана дуже відповідально ставиться до своєї роботи! В поєднанні з професійними якостями, Богдана ще й володіє хорошими людськими якостями! Якщо ви шукаєте надійного, кваліфікованого, відповідального ріелтора, який допоможе у вирішенні всіх питань від початку до кінця, то Вам до Богдани!
Ще раз, велике дякую!
Хочу выразить огромную благодарность АН НАРД, в частности Богдане Бондарук, за оказанную нам помощь в покупке квартиры!!! Спасибо за вашу ответственность в этом деле!!!!
Natasha Stetsenkoмолода мама
Хочу висловити велику подяку АН Нард, а саме Богдані Бондарук за допомогу з продажем квартири. Було дуже приємно працювати. Особливо приємно було побачити як для тебе працюють і стараються. Переваги з іншими агенствами, які я побачив це те, що тобі не пудрять голову за скільки ти можеш продати квартиру, а справді допомагають досягнути найкращого результату. Також дуже приємна була оперативність. Ми продали квартиру дуже швидко. Дякую!!!
Sasha Aleksandrovтренер з кроссфіт
Зверталась в АН Нард з приводу продажу будинку. Залишилась задоволена фахівцями своєї справи, які професійно і вміло виконали свою роботу.
Особлива вдячність ріелтору Зоряні. Рекомендую всім,кому потрібні послуги з купівлі-продажу, АН Нард.
Ірина Коротчук Операційна медсестра
Роботою та кваліфікацією ріелторів агентства НАРД дуже задоволені, мали справу зі справжніми професіоналами. Від моменту заключення договору до моменту підписання акту виконаних робіт все було зроблено дуже чітко та злагоджено. Дякуємо.
Я очень довольна работой Богданы, которая мне помогла в моем квартирном вопросе. Очень хорошо продала мою квартиру и нашла хорошую полноценную, которую я искала.
Спасибо, Богдане, за все.
Дай Бог ей здоровья!!!
Дивачевська Валентинапрацююча пенсіонерка
Дуже вдячна Агентству нерухомості НАРД і , зокрема, Богдані за якісну професійну допомогу у вирішенні продажу та придбання житла. Агентство працює професійно, толково, з чітким розумінням питання. Хочу відмітити особливо ділові і людські сторони праці Богдани: толковий підхід до діла, чітке знання питання і способу вирішення, дуже щире і добре відношення до людей, пунктуальність, чесність. Хочу зауважити, що то є перший ріелтор, котрій я змогла довіритись повністю у вирішенні питання і продажу, і покупки нерухомості - чим залишилась дуже задоволеною в резуті, Богданка своєю працею довела, що вони дійсно працюють по совісті.
І ще раз щиро вам дякую!)
Хочу висловити вдячність агенству нерухомості Нард за : професійність, порядність, чесність, відданість, оперативність та адекватні ціни на послуги. Агенство Нард, а саме Олександр Бондарук, шукав для мене специфічне приміщення, яке підходило б під офіс-цех для комерційної діяльності. Запропонований Олександром варіант дуже сподобався вдалим розташуванням, зручним під'їздом до приміщення, потрібною площею, хорошим станом. Величезне дякую. Благословіння!!! Процвітання!!! Натхнення!!! Розширення!!! Вдячних клієнтів!!!
Оксана СлободенюкДиректор сервіс-служби Світ чистоти
У 2015 році я придбала житло за адресою м.Рівне, вул.Шухевича. Цю проблему, як на той час мені здавалося, успішно допомогло вирішити АН НАРД. Стикнувшись із працівником АН Зоряною, я перестала робити пошуки інших ріелторів. Чесність, відкритість та приємне спілкування стали для мене визначальними в нашій співпраці.
Результатом співпраці стала купівля житла.
Приємно вражена була і директором АН Олександром, чесністю та співпереживанням за мене, як клієнта.
Дякую за прекрасну співпрацю, за чесність і розуміння моїх хвилювань, як клієнта.
Зоряна - респект! Так тримати себе з клієнтами!
Звернулась в агентство НАРД по рекомендації своїх сусідів з метою покупки квартири.Сервісом задоволена.Людьми задоволена.Квартирою задоволена.
Рекомендую до співпраці.
Войтюк Олена Олександрівнамедсестра
Через компанію НАРД купували квартиру. Знайомство було випадковим – знайшла оголошення в інтернеті, зателефонувала і надалі наша співпраця не припинялась аж до оформлення угоди купівлі-продажу.
Якщо сказати коротко: НАРД – це колектив професіоналів своєї справи. Люди «знаходяться на своєму місці», люблять і професійно виконують свою роботу, і як мені здається, щиро хочуть допомогти своїм клієнтам.
Я жодного разу не пошкодувала про нашу співпрацю. По-перше, я переглянула набагато більше варіантів квартир, ніж знайшла би сама в інтернеті, і знайшла саме ту пропозицію, яка підходить мені на 100%. Ріелтор Зоряна чітко організовувала всі огляди квартир, ми витрачали мінімум часу з максимальною користю. По-друге, юридичні моменти оформлення варто довіряти знавцям своєї справи. Юридичний супровід на найвищому рівні. Юрист агентства Богдана – професіонал від Бога, знає найменші тонкощі законодавства і дуже допомогла нам у вирішенні нестандартної ситуації. У майбутньому, якщо виникне необхідність, буду звертатись саме в агентство НАРД.
Оришич Іринамолода мама
Нам потрібна була квартира, в короткий термін, розрахована на наш сімейний бюджет. Ми звернулись в АН НАРД. Особистим нашим ріелтором була Богдана Бондарук. На всі наші вимоги вона відреагувала дуже швидко та якісно. Варто підкреслити,що Богдана дуже приємна людина, ми їй вдячні і рекомендуємо звертатись до агентства, зокрема до Богдани Бондарук.
Дякую від Софійки =))), нашої маленької донечки!!!
сім'я Андрій і Оля Гоч будівельник і домогосподарка
У зв'язку з поповненням в родині стало питання про збільшення житла і нашу чудову квартиру довелося продати... Спочатку вирішили самі, без залучення агентства нерухомості, але наші спроби не увінчалися успіхом і за допомогою чудового ріелтора, Богдани Бондарук, справжнього майстра своєї справи, ми продали та купили нову квартиру дуже швидко та за хорошу ціну.

Спеціалісти агентства якісно впорались з поставленою задачею - продажем частини будинку. Все було зроблено кваліфіковано, вчасно і саме основне - на вигідних для нас, як власників нерухомості, умовах.
Вдячні за роботу та результат.
Юрій і Наталя РябухіниПриватні підприємці
×
Замовити зворотній дзвінок