Як безпечно і компетентно здійснити обмін нерухомості?

obmen (1)

Рано чи пізно, в силу життєвих обставин, більшість людей за свого життя стикаються з  потребою покращити свої житлові умови або вирішити нагальні питання шляхом обміну нерухомості, що є в їх власності на іншу. Можливо Ви задаєтесь саме зараз цим питанням.

Детальніше

Важливо

Як вигідно придбати нерухомість в Рівному

мріяВи довго мріяли про власну нерухомість і ось настала довгоочікувана мить і … Ваші можливості співпадають з Вашою мрією! Тому мрія переходить в конкретну ціль, таку як:

Детальніше

7 типових помилок власника нерухомості, який надумав її продати

мишоловка

1. Визначати ціну своєї нерухомості, керуючись цінами, які ви побачили на порталах нерухомості або в газетних оголошеннях.

Прикро Вас розчаровувати, але проаналізована Вами ціна на аналогічні варіанти нерухомості, що рекламуються, як правило, не відповідає дійсності і далека від реальної вартості Вашого майна. Це пояснюється просто — 90% цих варіантів неіснуючі або давно продані, а також вічно присутні на ринку варіанти продавців, які вперто не хочуть знімати рожеві окуляри в питаннях ринкової вартості свого житла. Обережно, утримайтесь від спокуси стати одним із них і роками продавати нерухомість!

Детальніше
×
Замовити зворотній дзвінок