За що клієнт платить агентству нерухомості?

6e77cd6e2f31ec87d604f01ecbb3b82a
На ринку послуг завжди були і є складності в розумінні об’єму, якості та оплати послуг. Найбільш гостро це стосується тих видів послуг, які носять в собі інформаційно-консультаційний та представницький характер, якою власне є ріелторська послуга, яку надає кваліфікований колектив агентства нерухомості. Чому виникають певні непорозуміння, а іноді й критичне сприйняття саме таких видів послуг? Річ в тому, що більшість роботи з надання послуги клієнту лишається «поза кадром», споживач її не бачить, не відчуває, часто навіть не усвідомлює насправді, який обсяг часових, трудових та фінансових зусиль затрачається на реалізацію його замовлення.

Детальніше

Як безпечно і компетентно здійснити обмін нерухомості?

obmen (1)

Рано чи пізно, в силу життєвих обставин, більшість людей за свого життя стикаються з  потребою покращити свої житлові умови або вирішити нагальні питання шляхом обміну нерухомості, що є в їх власності на іншу. Можливо Ви задаєтесь саме зараз цим питанням.

Детальніше

Важливо

Як вигідно придбати нерухомість в Рівному

мріяВи довго мріяли про власну нерухомість і ось настала довгоочікувана мить і … Ваші можливості співпадають з Вашою мрією! Тому мрія переходить в конкретну ціль, таку як:

Детальніше

7 типових помилок власника нерухомості, який надумав її продати

мишоловка

1. Визначати ціну своєї нерухомості, керуючись цінами, які ви побачили на порталах нерухомості або в газетних оголошеннях.

Прикро Вас розчаровувати, але проаналізована Вами ціна на аналогічні варіанти нерухомості, що рекламуються, як правило, не відповідає дійсності і далека від реальної вартості Вашого майна. Це пояснюється просто – 90% цих варіантів неіснуючі або давно продані, а також вічно присутні на ринку варіанти продавців, які вперто не хочуть знімати рожеві окуляри в питаннях ринкової вартості свого житла. Обережно, утримайтесь від спокуси стати одним із них і роками продавати нерухомість!

Детальніше
×
Замовити зворотній дзвінок