Терміновий викуп

Изображение

В житті трапляються ситуації, часто цілком неочікувані, вирішити які можна лише за допомогою значної суми коштів. І тут, порою єдиним її джерелом може стати сума, виручена від продажу квартири. Не завжди є можливість довго шукати покупця, тому що гроші потрібні «на вчора». Звернувшись в наше агентство Ви вирішите це питання в максимально зжаті терміни.

АН «Нард» здійснює терміновий викуп квартир в Рівному та передмісті. В даному випадку ми купуємо вашу квартиру з метою отримання прибутку, тому ціна на неї буде нижче її ринкової вартості. 

Як тільки ми отримаємо від Вас звернення про терміновий продаж квартири, наш спеціаліст відвідає Ваш об’єкт нерухомості та оцінить його вартість. 

Терміновий викуп іпотечних квартир

Агентство нерухомості «Нард» проводить викуп квартир, які знаходяться в банківській заставі. Ми самостійно вирішуємо всі юридичні питання з банком і викупляємо у нього Вашу квартиру. 

В кожному конкретному випадку питання оплати по договору купівлі-продажу квартир вирішується індивідуально. Це може бути передача коштів Вам при підписанні договору в присутності нотаріуса. Також ми можемо здійснювати безготівковий грошовий переказ на вказаний Вами рахунок. Або ж оплата може бути проведена через комірку в банку, запропонованому Вами або нами.

В більшості випадків на терміновий викуп квартир необхідно декілька днів, впродовж яких здійснюються всі необхідні процедури.

Наше агентство гарантує Вам юридичну чистоту, конфіденційність і безпеку проведення угоди.

контактний телефон (068)857-42-10

×
Замовити зворотній дзвінок